Specjalista ds. rekrutacji IT
Manpower
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko : Specjalista ds. rekrutacji IT Zadania : Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT Administrowanie bazą kandydatów i jej aktualizowanie Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych Selekcja aplikacji kandydatów Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z kandydatami Wymagania : Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji w branży IT -

minimum 1 rok Wykształcenie wyższe Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2) Umiejętność pracy zespołowej Samodzielność i kreatywne podejście do pracy Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym pod presją czasu Oferujemy : Umowę o pracę na czas określony Pakiet niezbędnych szkoleń Konkurencyjne wynagrodzenie Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji Pakiet socjalny (opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie grupowe) Miejsce : Wrocław Ag.

zatr. nr 412 Oferta dot. pracy tymczasowej

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku