Specjalista ds. ochrony środowiska
HEKO Sp. z o.o.
Poznań, Polska
‎3 godz. temu
source : Jobs.pl

Projektujemy instalacje sanitarne w obiektach usługowych, deweloperskich, oraz w zakładach unieszkodliwiania odpadów i na terenie składowisk odpadów.

Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko :

Obowiązki zatrudnionej osoby :

  • tworzenie wniosków o wydanie : decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, decyzji o pozwoleniu zintegrowanym, decyzji wodnoprawnych, itd.,
  • załatwianie wszelkich dokumentów niezbędnych do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, o pozwoleniu zintegrowanym, o pozwoleniu wodno -prawnym, tak jak np.
  • wypisy z rejestru gruntów, wypisy z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, itd.

    Osoba powinna spełniać n.w. wymagania :

  • osoba co najmniej 2 lata doświadczenia przy sporządzaniu opracowań takich jak : Karty informacyjne przedsięwzięć na środowisko, Raporty o oddziaływaniu na środowisko, wnioski o wydanie decyzji o pozwoleniu zintegrowanym, wnioski o wydanie decyzji wodno- prawnych, itd.,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość pakietu Office,
  • znajomość Ustaw i rozporządzeń,
  • zaangażowanie, komunikatywność umiejętność pracy w zespole projektowym, oraz w zespole o kilkuletnim doświadczeniu.
  • Dodatkowymi atutami będą :

  • znajomość programów do obliczeń hałasu i powietrza,
  • punktualność,
  • dyspozycyjność,
  • kreatywność,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • kartę Multi Sport ,
  • interesującą pracę w zakresie zagadnień związanych z ochroną środowiska, w zakresie gospodarki odpadami i wodno- ściekowej oraz w budownictwie kubaturowym i przemysłowym,
  • udział w szkoleniach i doskonaleniu umiejętności,
  • przyjazna atmosferę w pracy, w gronie młodych ambitnych osób,
  • praca w godzinach od 8 -ej do 16 tej.
  • 1. Administratorem Pani / a danych osobowych jest : HEKO Sp. z o.o. 60-301 Poznań, ul. Jugosłowiańska 412. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy, na podstawie art.

    6 ust.1 lit b) , c), f) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).3. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania umowy, a po jego zakończeniu przez czas wynikający z obowiązujących przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń.

    4. Odbiorcami danych osobowych będą : podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt - na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww.

    podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.

    Dokumenty aplikacyjne (CV+List motywacyjny) należy przesłać za pomocą Aplikuj teraz