Operator Wózka Widłowego - umowa bezpośrednio!
Adecco Poland Sp. z o.o.
Warszawa
2 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie!
  • stawkę godzinową : 23 zł h / brutto + premie
  • frekwencyjna - brak zwolnień lekarskich - premia do 2500 zł brutto / rok

    wydajnościowa : średnio 15%

  • Pracę w systemie 3 zmianowym (pn. - pt.)
  • Benefity pracownicze : opieka medyczna (1 zł) , platforma benefitowa, dofinansowanie do Świąt, Wczasy pod Gruszą
  • Twoje obowiązki :

  • przyjęcia oraz wysyłka towaru
  • kompletacja zamówień dla produkcji
  • odbiór oraz rozlokowanie na magazynie produktu gotowego
  • Wymagania :

  • posiadanie uprawnień UDT
  • doświadczenie w pracy na wysokim składzie
  • Zadzwoń i dopytaj o szczegóły : 723 193 125

    Numer referencyjny : KB / GRM / 2020