LEKTOR/LEKTORKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
MEFUS SP. Z O.O.
Rzeszów, Podkarpackie
3 d. temu
source : Lento.pl

Szkoła Języków Obcych Online GettinEnglish.com w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko LEKTOR / LEKTORKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Jeżeli jesteś osobą energiczną z głową pełną pomysłów, a nauczanie angielskiego to Twoja pasja, nie zwlekaj i już dziś wyślij do nas swoje CV.

Zajęcia odbywają się na specjalnej platformie, dlatego zajęcia prowadzisz z domu , więc nie musisz tracić czasu na dojazdy do kursantów.

Oszczędzasz swój czas i pieniądze. Od kandydatów oczekujemy : ukończonych studiów wyższych ( kierunek filologia angielska) min.

dwuletnie doświadczenia w nauczaniu osób dorosłych - warunek konieczny kreatywności w prowadzeniu zajęć dużej dawki pozytywnej energii własna działalność (mile widziane -

nie jest to wymóg konieczny) Do Twoich obowiązku będzie należało : prowadzenie zajęć online na platformie interaktywnej dbanie o powierzonych kursantów raportowanie wyników kursantów do centrali firmy Oferujemy : umowę cywilno-

prawna lub kontrakt atrakcyjne wynagrodzenie szkolenie wdrożeniowe miłą atmosferę pracy w zespole młodych osób Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mefus sp.

z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku