Specjalista ds. Sprzedaży- Program Rozwoju w Strukturach Sprzedaży
Hilti
Katowice
6 d. temu

Kogo szukamy?

Poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy chcieliby rozwijać się w naszym dziale sprzedaży. Tworzymy wyjątkowy zespół, złożony z osób o różnych doświadczeniach, ale wspólnym celu : jak najlepszej obsłudze klienta.

Kim jesteśmy?

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla globalnej branży budowlanej.

Jesteśmy dumni z naszego liczącego 75 lat dziedzictwa oraz międzynarodowej renomy naszych przełomowych produktów i pierwszorzędnych usług.

Nasza firma, zatrudniająca 30 000 osób w ponad 120 krajach, to idealne miejsce, by zaprezentować się z jak najlepszej strony, podnosząc jednocześnie swoje umiejętności, rozwijając się zawodowo i kształtując karierę.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Jako Specjalista ds. Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za aktywną sprzedaż produktów i usług Hilti. Twoim zadaniem będzie rozwijanie lojalności naszych klientów poprzez budowanie z nimi długofalowych relacji.

Podczas pracy będziesz demonstrował nasze urządzenia oraz poznasz wszystkie zalety naszych innowacyjnych usług. Program rozwoju jest podzielony na trzy części :

 • 1 etap (6 miesięcy) szkolenia i poznanie biznesu w naszym Hilti Store : Doradca klienta w salonie Hilti.
 • 2 etap (12 miesięcy) Przejście do struktur sprzedaży bezpośredniej : Junior Account Manager.
 • 3 etap (12 -24 miesięcy) Objęcie samodzielnego stanowiska : Account Manager zarządzający podległym terytorium i własną bazą klientów.
 • Udział w strategicznym projekcie na poziomie lokalny / regionalnym lub globalnym w ramach rozwoju w kierunku managerskim w Polsce lub strukturach globalnych Hilti.

  Wiele osób zaczyna z nami swoją karierę w sprzedaży, aby następnie awansować na stanowiska specjalistyczne, kierownicze czy managerów projektów.

  Co oferujemy?

  Zapewnimy Ci samodzielność ale i wsparcie, będziesz zarządzać własnym planem pracy, wchodząc jednocześnie w skład zgranego zespołu.

  Udzielimy Ci kredytu zaufania, wierząc, że dasz z siebie wszystko, by osiągać znakomite wyniki. Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie.

  Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy pracownikom możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanej pracy.

  Dlaczego mam złożyć aplikację?

  Nasz zespół to grono dobrze dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych pracowników trafili do nas bez żadnego doświadczenia w branży.

  Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia w budownictwie. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie.

  Oczekujemy od Ciebie :

 • Wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne lub ekonomiczne)
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
 • Doświadczenia w sprzedaży i / lub obsłudze klienta
 • Chęć do rozwoju w strukturach lokalnych i międzynarodowych Hilti (otwartość na relokacje)
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku