Specjalista ds. marketingu
Planet Jump Sp. z o.o.
Głogów, dolnośląskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Głogów

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie wizerunku obiektu;
  • Wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy;
  • Współpraca z grafikiem, działem sprzedaży i obsługi klienta;
  • Koordynacja działań w obszarze mediów społecznościowych;
  • Samodzielna realizacja zadań z zakresu PR, w tym m.in. tworzenie materiałów prasowych; kontakt z mediami oraz monitoring mediów;
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług;
  • Kreowanie pozytywnych relacji z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych;
  • Tworzenie i koordynowanie branżowych wydarzeń i materiałów promocyjnych.
  • Współpraca z zespołami sportowymi, sponsorowanymi przez markę;
  • Analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : marketing, zarządzanie);
  • Wiedza z zakresu sprzedaży, marketingu oraz marketingu sportowego;
  • Bardzo dobra obsługa komputera znajomość programów z pakietu Office;
  • Zaangażowanie / Inicjatywa / przedsiębiorczość / odpowiedzialność;
  • Kreatywność i wysoka dynamika działania;
  • Rozwinięte kompetencje społeczne, umiejętność współpracy, nawiązywania i utrzymywania relacji z wieloma środowiskami;
  • Samodzielność pracy, umiejętność zarządzania czasem;
  • Tworzenie przyjaznej atmosfery i kultury w miejscu pracy;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (co najmniej 3-4 lata);
  • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B) mile widziane.
  • To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pakiet szkoleń wprowadzających;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej i szybko rozwijającej się branży;
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Zgłoś tę pracę