Spawacz
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego ...
Pyrzyce
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

UniKadr to polska firma doradczo-szkoleniowa. UniKadr jest aktywną agencją pracy. Posiada certyfikaty : nr 997 agencji zatrudnienia i agencji szkoleniowej.

Jako agencja pracy działa na rynku pracy od 1996 roku. UniKadr oferuje takie usługi doradcze, jak : rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy, szkolenia, badania psychologiczno-zawodowe kandydatów do pracy, przeglądy kadrowe, opisy stanowisk, systemy ocen, badania nastrojów, outplacement, wsparcie da zwalnianych pracowników, projekty i emisje skutecznych ogłoszeń prasowych.

Prowadząc indywidualne konsultacje UniKadr zajmuje się promowaniem menedżerów na rynku pracy w ramach programu NAWIGATOR KARIERY, przygotowuje kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych, pomaga napisać skuteczne CV i listy motywacyjne, planuje kariery zawodowe.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, odpowiedniego kandydata na stanowisko :

Spawacz

miejsce pracy : okolice Szczecina; nr ref. S / 02 / 2020

Zakres obowiązków :

  • Spawanie różnego rodzaju detali metalowych i konstrukcji stalowych
  • Cięcie materiału według projektu zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Wykonywanie codziennej konserwacji maszyn i narzędzi
  • Lokalizacja miejsca pracy : ok. 40km od Szczecina
  • Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podanym stanowisku warunek konieczny
  • Aktualne uprawnienia MAG 135 mile widziane
  • Aktualne uprawnienia do obsługi suwnic (kat. IIS) mile widziane
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • Premię regularną
  • Premię kwartalną za dyspozycyjność
  • Bony na święta, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatki socjalne
  • Pracę na dwie zmiany (7-15, 15-23)
  • Zgłoś tę pracę