KELNER/KELNERKA NIEMCY
TOTAL JOBS
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

TOTAL JOBS (siedziba we Wrocławiu) poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku KELNER / KELNERKA, wyjazd możliwy od czerwca.

OFERUJEMY : -atrakcyjne zarobki+ napiwki - praca w renomowanej restauracji w zachodnich Niemczech, -niemiecką umowę -pracę na pełny etat (możliwość wyrobienia nadgodzin), -

przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, -zakwaterowanie blisko miejsca pracy WYMAGANE : -

doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera -j. niemiecki min.komunikatywny Więcej informacji pod numerem telefonu : 697 405 774 Administratorem danych jest Total Jobs sp.

z o.o. z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan możliwością wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenie procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez Total Jobs sp.

z o.o. z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukujacymi pracowników tymczasowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-

mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku