Pracownik administracyjno-biurowy
Sigma Electro Networsk Sp. z o.o.
Torgelow, zagranica, Niemcy
‎8 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Torgelow

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy doświadczonych, odpowiedzialnych i pracowitych osób na stanowisko administracyjno-biurowe ze znajomością języka Niemieckiego.

Praca w delegacji w Niemczech.

Do obowiązków zaliczać się będzie między innymi :

  • przygotowywanie dokumentacji na budowę,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • wsparcie zespołu w bieżących projektach
  • inne prace logistyczne i biurowe.
  • Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka Niemieckiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • umiejętność radzenia sobie pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • doświadczenie nie jest wymagane
  • elastyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane osoby z województw Lubuskiego i Wielkopolskiego.
  • To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w młodym zespole
  • opłacone dojazdy oraz zakwaterowanie
  • O nas

    Od 2009 specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych instalacji elektrycznych w szerokim zakresie. Dzięki stałemu rozwojowi, oraz wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do naszego Klienta.

    Po więcej informacji zapraszamy na sigma-nt.pl.