pracownik produkcji - logistyka
Randstad Polska
Jelcz-Laskowice, Polska
4 d. temu

Dla naszego Klienta, firmy Toyota w Łęgu k. Jelcza-Laskowic poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji - w obszarze logistyki.

Wynagrodzenie zasadnicze 4140 zł brutto, do 200 zł brutto comiesięcznej premii oraz premia roczna!

Ponadto czeka na Ciebie pakiet benefitów (m.in. karta sportowa i opieka medyczna), zorganizowany dojazd oraz dofinansowanie do posiłków.

Zatrudniamy także pracowników bez doświadczenia - kluczowe są Twoje chęci i predyspozycje : )

Nadal możesz stać się częścią naszego zespołu !!!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (kolejno na 3, 6 oraz 9 miesięcy) z możliwością przejęcia na stałe
  • wynagrodzenie od 4140 do 4340 zł brutto (pensja zasadnicza 4140 zł brutto + premia)
  • coroczna rewizja wynagrodzeń, dodatki okolicznościowe oraz świąteczne, premia roczna
  • dofinasowanie do posiłków, bezpłatna kawa i herbata dla Pracowników
  • dodatkowy pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, liczne akcje pro-zdrowotne, gabinet medyczny dostępny całą dobę
  • zorganizowany dojazd (m. in. z Oławy, Brzegu, Namysłowa, Bierutowa, Oleśnicy, Wrocławia, Strzelina), koszt 20 zł / m-c
  • świetna organizacja pracy, szkolenie i wsparcie trenerów, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz obsługi Pracowników
  • zadania

  • praca w magazynie
  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • wykształcenia min. zawodowego
  • umiejętności manualnych
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47