Operator tokarki manualnej
SOL RACHANIE SP. Z. O. O.
Katowice, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Ekostal jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w zakresie metalurgii, która posiada kontrakty na terenie Belgii oraz Holandii.

Z uwagi na szybkość rozwoju firmy posiadamy wiele stanowisk stałej pracy za granicą. Do Naszego Zespołu aktualnie poszukujemy : tokarzaPraca w Belgii przy obsłudze tokarki manualnej.

Wymagamy wieloletniego doświadczenia w pracy jako tokarz, umiejętności obsługi frezarki oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Gwarantujemy Ci : - darmowe zakwaterowanie oraz przejazdy busem adres-adres- regularne zjazdy do Polski - stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę- zwrot kosztów badań lekarskich- opiekę polskiego koordynatora za granicą oraz wsparcie całego zespołu w procesie rekrutacji- możliwość zaliczkowania oraz wypłatę do 10-tego każdego miesiąca.

Zawsze na czas! i wiele więcej! Aplikuj już dziś!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku