Kierownik Techniczny Objektu
LeasingTeam Sp. z o.o.
Warszawa
5 d. temu
source : infoPraca

Nr ref. : 0049506

Rodzaj pracy : Praca stała

Zakres obowiązków :

  • bieżące zapewnienie utrzymania ruchu dla obiektów typu chłodnie, mroźnie oraz powierzchnie biurowe (obiekty w 3 lokalizacjach w Polsce pracujące w systemie 24 / 7),
  • zarządzanie flotą wózków widłowych niezbędną do realizacji podstawowej działalności firmy
  • koordynacja pracy zespołu pracowników działu technicznego (elektromechanicy oraz technicy utrzymania ruchu)
  • bieżące wsparcie techniczne Site Managerów w przypadku zgłoszeń szkód / uszkodzeń infrastruktury obiektów - nadzór nad bieżącymi naprawami, modyfikacjami infrastruktury itp.
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją przeglądów obiektów budowalnych, instalacji oraz wyposażenia obiektów magazynowych wymaganych prawem
  • zapewnienie ciągłości dostaw mediów niezbędnych do funkcjonowania obiektów poprzez stały monitoring warunków umów z dostawcami
  • tworzenie, planowanie oraz bieżąca kontrola budżetu i wydatków
  • weryfikacja i akceptowanie faktur kosztowych, w tym weryfikacja zasadności powstałych kosztów
  • prowadzenie procesów kontraktacji w tym : poszukiwanie i współpraca z podwykonawcami, zbieranie ofert oraz negocjowanie ich warunków, weryfikacja i kontrola ich wykonania oraz terminowości zgodnie z potrzebami firmy
  • zapewnienie organizacji procesów technicznych dla nowych projektów, w tym dla nowych obiektów budowlanych typu mroźnie, jak również dla mniejszych projektów odpowiadających potrzebom klientów
  • udział w procesach postępowań odszkodowawczych
  • powadzenie spraw formalno-prawnych dotyczących funkcjonowania obiektów firmy
  • prowadzenie dokumentacji technicznej dla wszystkich projektów technicznych w firmie
  • raportowanie wewnątrz struktur firmy w języku angielskim
  • Oczekiwania :

  • doświadczenie 3 lata na podobnym stanowisku w organizacji o rozproszonej strukturze, mile widziane w chłodnictwie / mroźnictwie
  • wykształcenie wyższe inżynieryjne, mile widziane : budownictwo
  • praktyczna dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu nowych inwestycji
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz doświadczenie w praktycznym jej sporządzaniu
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym
  • zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu
  • nastawienie na realizację celów
  • determinacja w dążeniu do celu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych
  • gotowość do odbywania podróży służbowych oraz wprowadzania nowych rozwiązań i poszukiwania optymalizacji
  • Oferta :

  • pracę w międzynarodowej firmie logistycznej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód)
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity : możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, PPK, Multisport / karnety do kina
  • Zgłoś tę pracę