Kierowca Kat. C - MiĘdzynarodowy
ERONTRANS Sp. z o.o.
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Opis oferty pracy : ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 - letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL.

Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko : Kierowca kat. C - MIĘDZYNARODOWYMIEJSCE PRACY : Piotrków Trybunalski -

DaniaObowiązki : - realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem- transport towarów na terenie Polski i UE- przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmieWymagania : -

doświadczenia minimum rok- aktualne badania lekarskie i psychotesty- aktualny kurs na przewóz rzeczy- aktualna karta kierowcy-

umiejętność planowania i organizowania własnej pracy- zaświadczenie sanepidowskie mile widziane- prawo jazdy kat. COferujemy : -

atrakcyjne wynagrodzenie- różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)- pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami-

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.- uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę-

pracę w transporcie krajowym i międzynarodowym , na trasie Polska Skandynawia- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży transportowejNIE CZEKAJ -

PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE CV JUŻ DZIŚlub zadzwoń 539 991 434 539 - pokaż numer telefonu-

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych