Programista aplikacji webowych IoT
COMARCH
Kraków, Polska
6 d. temu

Dołącz do naszego zespołu projektowego jako Web Developer! Poszukujemy zarówno doświadczonych programistów jak i studentów / absolwentów.

Będąc członkiem naszego zespołu będziesz mieć okazję tworzyć rozwiązania webowe oparte o najnowsze dostępne technologie, zobaczysz również jak wygląda współpraca z nieustannie rozwijającą się branżą automotive.

W Comarch stawiamy na rozwój, dlatego stale powiększamy zespół naszych doświadczonych pracowników. Jeśli jesteś programistą lub masz za sobą pierwsze akademickie projekty w technologiach webowych i chcesz szybko pogłębiać swoją wiedzę, aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość : technologii : JavaScript / Typescript, Angular 2+, React, Node.js, Electron, npm, git, Chrome Dev Tools wzorców projektowych i metodyk projektowania, a także Clean Code i TDD
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie aplikacji webowych dedykowanych rozwiązaniom automotive w oparciu o specjalistyczne SDK dla naszych klientów
  • Działania integracyjne na styku frontendu i backendu
  • Współpraca z działem UX / UI przy implementacji komponentów wizualnych aplikacji
  • DLA CIEBIE

  • Praca z najnowszymi technologiami z obszaru aplikacji webowych
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród najlepszych specjalistów z dziadziny aplikacji webowych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie : na centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Zgłoś tę pracę