Sprzedawca Martes Sport - umowa zlecenie
Martes Sport Sp. z o.o.
Płońsk - PH Multibox, mazowieckie, Polska
2 d. temu

Interesujesz się sportem?

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chciałbyś zdobyć cenne doświadczenie?

Dołącz do grona najlepszych!

Aktualnie do naszego sklepu Martes Sport w Płońsku - PH Multibox poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko :

Цікавишся спортом?

Ти людина повна ентузіазму і до того хотів би отримати цінний досвід?

Приєднуйся до групи найкращих!

На даний момент до наших магазинів Martes Sport в Płońsk (PH Multibox) ми шукаємо кандидатів на посаду : Продавець - касир Martes Sport

Miejsce pracy : Płońsk - PH Multibox

Oferujemy :

  • Umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik
  • Zgrany i przyjazny zespół
  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • Ми пропонуємо :

  • Мандатний договір або трудовий договір
  • Гнучкий графік
  • Злагоджений і дружний колектив
  • Можливість підвищення в структурі компанії
  • Do Twoich zadań należeć będzie :

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Przygotowanie towaru do sprzedaży
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję
  • Твої завдання включатимуть :

  • Професійне обслуговування клієнтів
  • Роботу з касовим апаратом
  • Турботу про експозицію та естетичний вигляд магазину
  • Szukamy osób, które :

  • Lubią pracę zespołową
  • Łatwo nawiązują kontakt
  • Angażują się w powierzone obowiązki
  • Są dyspozycyjne
  • Ми шукаємо людей, які :

  • Люблять командну роботу
  • Легко встановлюють контакт
  • Залучаються в покладені на них обов'язки
  • Aplikuj