Customer Account Manager and VAT Refund Specialist
Recruitment International Consulting Group Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
‎5 godz. temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży petrochemicznej, poszukujemy osoby na stanowisko :

Customer Account Manager and VAT Refund Specialist z językiem francuskim

Warszawa)

Zakres obowiązków :

  • Analizowanie, skanowanie i sprawdzanie zgodności międzynarodowych faktur klientów
  • Przetwarzanie faktur za pomocą specjalnego narzędzia przeznaczonego do automatycznego rozpoznawania danych w celu zapewnienia dobrej integracji danych z komercyjnym oprogramowaniem
  • Weryfikowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu
  • Sprawdzanie zintegrowanych danych (czy produkt zgłoszony jest do podlegającego zwrotowi VAT) oraz wpisywanie faktur do arkuszy jeśli to konieczne
  • Powiadamianie klientów w przypadku odrzuconych faktur
  • Uczestniczenie w rejestracji listy napełniania paliwa
  • Składanie deklaracji VAT i innych roszczeń dla Diesel
  • Uczestniczenie w różnych pracach administracyjnych we współpracy z pracownikami obsługi klienta odnoszącymi się do portfolio klienta
  • Składanie oświadczeń dotyczących podatku VAT i innych roszczeń
  • Regularne informowanie przełożonych i kierowników o osiągniętych celach dla wszystkich zadań
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka francuskiego i polskiego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjno-organizacyjne
  • Klient oferuje :

  • Interesujące zajęcia w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Zgłoś tę pracę