Kierownik produkcji
Arco Sweets Sp. z o.o.
Skarszewy, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Główną działalnością spółki Arco Sweets jest produkcja słodyczy. Zdecydowana większość produkcji trafia na eksport, głównie na rynki Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji.

Firma prowadzi swoją działalność w Skarszewach. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do przesłania aplikacji na stanowisko : Kierownik Produkcji Kompleksowe zarządzanie produkcją w całym obszarze operacyjno -

technicznym, w tym : Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych (około 50 osób), Optymalizacja procesów produkcyjnych zgodnie z metodami Lean Manufacturing, Tworzenie planu produkcji w porozumieniu z innymi działami oraz nadzór nad jego realizacją, Nadzór nad technologią oraz kontrolą jakości, Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, usuwanie bieżących problemów i zagrożeń w produkcji, Rozliczanie czasu pracy pracowników, Prowadzenie miesięcznych kart ocen pracowników, Kontrolowanie i optymalizacja kosztów produkcji, Wymagania : Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zarządzania produkcją, Wykształcenie wyższe, Znajomość zasad Lean management oraz umiejętność wprowadzania ich do organizacji, Znajomość zasad zarządzania jakością, Umiejętność organizowania i planowania produkcji, Umiejętność zarządzania zespołem pracowników, duże zdolności komunikacji z zespołem Umiejętność pracy pod presją czasu, odporność na stres.

Oferujemy : Samodzielną i odpowiedzialną pracę, Niezbędne przeszkolenie, jak też odpowiednie narzędzia pracy, satysfakcjonujący i motywujący system wynagradzania, Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, Możliwość awansu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz z dopisaniem klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arco Sweets Sp.

z o.o. z siedzibą w Skarszewach, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Arco Sweets Sp.

z o.o. z siedzibą w Skarszewach, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku