DevOps Engineer
Polska Press sp. z o.o.
Katowice, Poland
1 d. temu
source : Just Join IT

Shell (advanced)

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 2000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników.

Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów.

Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Twój zakres obowiązków

Jakie obszary nas interesują?

Kluczowa jest umiejętność projektowania i wdrażania rozwiązań pomagających w integracji usług w środowiskach rozproszonych, z naciskiem na bezpieczeństwo, skalowalność i wydajność systemów.

W swojej pracy zetkniesz się z następującymi zagadnieniami : multiprocessing, mikrousługi webowe, caching, K8S, GitLab, procesy i narzędzia CI / CD, optymalizacja kodu.

Brzmi ciekawie? Spójrz na konkrety!

  • obudowywanie rozwiązań data science oraz machine learning (DSML) w interfejsy API, testowanie i wdrażanie ich wraz z monitoringiem w środowisku K8S
  • pomoc w doborze wydajnych narzędzi uczenia modeli i przetwarzania danych
  • inspekcje i optymalizacja bazy wytwarzanego kodu
  • rozwój narzędzi CI / CD w obszarach uczenia maszynowego i big data
  • Nasze wymagania

    Czego oczekujemy od Ciebie?

  • biegła znajomość Shell oraz jednego z języków programowania : Pythona, PHP, Go, Node.js
  • praca w ujęciu infrastruktura jako kod
  • doświadczenie w rozwoju CI / CD w tym GitLab CI
  • wiedza na temat systemów operacyjnych Linux
  • pracy z sieciami przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa
  • znajomość Web Serverów (Apache, Nginx)
  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań
  • pomysłowości, inicjatywy i woli nauki
  • doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • podejścia inżynieryjnego w codziennej pracy
  • Mile widziane

  • umiejętność pracy w Google Cloud Platform
  • znajomość narzędzi do monitorowania logów (ELK, Fluentd i inne kolektory)
  • znajomość narzędzi do monitorowania aplikacja (OpenTelemetry, Tracing Jaeger / Zipkin)
  • znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury (Prometheus, Grafana, Nagios, Cacti)
  • znajomość narzędzi i technik z obszaru uczenia maszynowego (Machine Learning) oraz inżynierii danych
  • znajomość wzorców Cloud Native i metodologii The Twelve-Factor App
  • znajomość obszaru SRE
  • To oferujemy

  • ponad 100-osobową zgraną społeczność
  • przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • nieustanny rozwój swoich umiejętności
  • ambitne i ciekawe zadania do wykonywania
  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ekipa zgranych ludzi
  • Zgłoś tę pracę