Operator wózka widłowego/ Moszna Parcela koło Pruszkowa
Tempus A Agencja Pracy Czasowej Sp. z o.o. Sp.k.
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego.

Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko : Operator wózka widłowego Miejsce pracy : Moszna Parcela koło Pruszkowa Nr Ref.

OWW / MP Czas pracy : - praca w systemie zmianowym, - 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Opis stanowiska : -

obsługa wózka widłowego, - rozlokowanie przesyłek na magazynie. Oferujemy : - wynagrodzenie 2813 zł brutto plus premie, -

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - dojazd do pracy z PKP Pruszków lub Dworca Zachodniego. Wymagania : - uprawnienia na wózki widłowe, -

chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznym podmiotom rekrutującym.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście : Agencja Pracy Czasowej Tempus A Tel. 731 737 888 ul.

Meander 15 (okolice metra Natolin) 02-791 Warszawa godziny otwarcia : poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku