Operator Wózka Widłowego - Modlniczka k. Krakowa
Eurocash
Wielka Wieś, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Eurocash Logistyka : To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów.

Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników. W związku z nowo otwieranym Centrum Dystrybucyjnym w Komornikach k.

Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko : OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO MIEJSCE PRACY : Modlniczka k. Krakowa NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ :

 • Obsługę wózków widłowych wysokiego składowania, transport towarów,
 • Kompletację towarów zgodnie z zamówieniami klientów,
 • Bieżące prace magazynowe;
 • Współpracę z działami załadunku i transportu, kompletacji,
 • Współpracę z innymi działami magazynu i obsługi logistycznej Centrum Dystrybucyjnego. POTRZEBUJEMY OD CIEBIE :
 • Posiadać uprawnienia na wózki widłowe,
 • Posiadać aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid),
 • Być dyspozycyjnym do pracy w systemie zmianowym. DODATKOWO OFERUJEMY :
 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Wynagrodzenie : podstawa : 3400 zł brutto + premia akordowa,
 • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. : - Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym; - Paczki i bony na Święta;
 • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników; - Program stypendialny dla dzieci Pracowników; - Ubezpieczenie grupowe;
 • Prywatna opieka medyczna Medicover; - Karty sportowe; - Imprezy świąteczne; - Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
 • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,
 • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe prowadzone przez trenerów wewnętrznych. Proszę o dopisanie w wiadomości / CV klauzuli z 3 akapitu : Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EUROCASH S.
 • A. przystępujesz do procesu rekrutacyjnego, którego to zgłoszenie dotyczy. Informujemy, że możemy żądać od Ciebie podania danych osobowych wymienionych w art.

  22(1) par. 1 kodeksu pracy. Jeżeli w Twoim CV zamieszczasz więcej danych niż wynika to, z art. 22(1) par. 1 kodeksu pracy np.

  dołączasz do swojego CV zdjęcie lub podajesz swój numer telefonu do kontaktu, prosimy abyś umieścił następującą zgodę w swoim CV : Zgadzam się na przetwarzanie przez EUROCASH S.

  A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym, które wykraczają poza treść art. 22(1) par. 1 kodeksu pracy w celu wykorzystania ich przez EUROCASH S.

  A. do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego to zgłoszenie dotyczy . W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem : rekrutacja brakzgody(małpa)eurocash.

  pl Twoje dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o te przepisy.

  Podanie danych osobowych wskazanych w art. 22(1) par. 1 kodeksu pracy (nie wymagamy jednak, abyś na etapie przesyłania nam zgłoszenia rekrutacyjnego podawał imiona swoich rodziców) jest niezbędne, abyś mógł wziąć udział w procesie rekrutacyjnym.

  Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz w swoim CV. Podanie dodatkowych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W dowolnym momencie przysługuje Ci również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie wykraczającym poza art.

  22(1) par. 1 kodeksu pracy. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy.

  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod ec(małpa)eurocash.pl

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku