PROJEKTANT ELEKTRONIKI / HARDWARE DESIGNER
Inventronics
Cała Polska
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PROJEKTANT ELEKTRONIKI / HARDWARE DESIGNER Cała Polska

Opis stanowiska

Jesteśmy spółką technologiczną zajmującą się projektowaniem i produkcją elektroniki na zlecenie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko :

PROJEKTANT ELEKTRONIKI

HARDWARE DESIGNER

Miejsce pracy : Jawor

Nr ref. : PE20160420

Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należeć :

prowadzenie oraz terminowa realizacja prac projektowych związanych z nowymi oraz modernizowanymi produktami,

sporządzanie dokumentacji technicznej (rysunki, WTO, DTR, BOM),

udział w testach i badaniach prototypów oraz nowych rozwiązań,

wdrażanie do produkcji opracowywanych projektów.

Wymagania

wyższe wykształcenie techniczne (preferowana elektronika),

umiejętność projektowania układów opartych o mikrokontrolery jednoukładowe 8 / 32-bit,

umiejętność projektowania wielowarstwowych obwodów PCB w systemie Altium Designer,

znajomość zagadnień z zakresu techniki analogowej oraz układów zasilania,

znajomość nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych,

znajomość technologii produkcji oraz testowania elektroniki,

znajomość zagadnień EMC, LVD oraz bezpieczeństwa funkcjonalnego,

wysokie kompetencje z zakresie pracy zespołowej,

bardzo dobra znajomość terminologii technicznej w jęz. angielskim,

prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

miesięczne premie za realizację celów,

ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,

szkolenia w zakresie rozwiązań aplikacyjnych i narzędzi projektowych.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz przykładowych samodzielnie opracowanych projektów PCB (format Altium Designer)

Zapoznałaś się z ofertę pracy, która nie jest dla Ciebie, ale masz znajomego, który świetnie się nadaje na to stanowisko.

Poinformuj go o trwającej rekrutacji, zachęć do przesłania aplikacji z Twoimi danymi jako polecającego. Jeśli proces rekrutacyjny zakończy się zatrudnieniem poleconego kandydata, otrzymasz nagrodę.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszego programu "Płatne polecenie".

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.