Młodszy/a Księgowa/y z j. angielskim
Randstad Polska
Błonie, Polska
5 d. temu

jeśli jesteś zainteresowany / a rozwojem w wewnętrznym dziale księgowości w międzynarodowej firmie, dobrze czujesz się z różnorodnym zakresem obowiązków i chcesz używać język angielski w Twojej pracy, zaaplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej
  • branży
  • bezpieczne warunki pracy dostosowane do sytuacji globalnej
  • nowoczesny budynek do dyspozycji, nowocześnie zaaranżowane biuro
  • praca od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach
  • program wdrożeniowy praca i rozwój pod opieką doświadczonej Głównej Księgowej
  • pracę w zgranym zespole
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowania do urlopów i
  • zadania

  • wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych do systemu
  • uzgadnianie kont księgowych
  • sprawdzanie rozliczeń pracowników (kontrola dokumentów)
  • udział i wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca / roku i audytu
  • nadzór nad kasą oraz raportem kasowym
  • przygotowywanie zestawień, raportów itp. na potrzeby spółki
  • uzgadnianie i potwierdzanie sald
  • windykacja należności
  • ewidencja środków trwałych
  • archiwizowanie dokumentów finansowo-księgowych
  • oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomość j. angielskiego (częste kontakty telefoniczne i wiadomości e-mail w j.
  • angielskim)
  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w księgowości
  • wykształcenia wyższego lub średniego ekonomicznego
  • dobrej znajomości MS Office, znajomość SAP mile widziana
  • umiejętność klasyfikacji dokumentów księgowych
  • doświadczenia w procesie księgowego zamknięcia miesiąca
  • umiejętności prowadzenia rejestru środków trwałych
  • praktyczne znajomości ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • systematyczności, dokładności, dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności i umiejętności efektywnej pracy w zespole
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47