Pracownik produkcji-Drezno
Runtime Services GmbH Bischofswerda
Legnica, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Runtime Services GmbH jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech. Dla naszego klienta poszukujemy do stałej współpracy Pracowników produkcji.

Miejsce pracy : Großröhrsdorf Stanowisko : Pracownik produkcji Wymagania : Wykształcenie w kierunku elektrycznym mile widziane, Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany), Prawo jazdy + własny samochód, Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy, Umiejętność posługiwanie się urządzeniami mierzącymi napięcie elektryczne.

Zadania : Wykonywanie wszystkich prac związanych z produkcją baterii. Oferujemy : Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, 9,90 € / h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny na zakwaterowanie lub dodatek do kosztów dojazdu do pracy, Pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Kontakt : 662757607

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych