CNC Operator/programista wiertarko-frezarek. Holandia od €15
Job Spectrum Holandia
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu

CNC Operator / programista wiertarko-frezarek. Tylko z własnym samochodem. Miejsce pracy : Eindhoven, okolice. Opis pracy : Pracę w stabilnej firmie na holenderskich warunkach.

Ustawianie maszyny, pisanie programu na podstawie rysunku technicznego, obsługa maszyny. Sterownik : Fanuc / Heidenhain lub Siemens.

Obróbka dużych i ciężkich części. długość -15000 mm i mniejsze, waga do 5000 kg, średnica do 3000 mm Profil kandydata : Doświadczenie na kontraktach zagranicznych w Holandii.

Komunikatywna znajomość holenderskiego lub angielskiego lub niemieckiego. Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku. Wymagamy : Wykształcenie minimum zawodowe.

Kilka lat doświadczenia w zawodzie CNC Frezer / Tokarz, programista CNC (min. 3 lata) Doświadczenie na podobnym stanowisku (min.

3 lata). Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Koniecznie prawo-jazdy i własne auto. Sofi numer. Gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji.

Motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy. Samodzielność. Oferujemy : Umowę o pracę na holenderskich warunkach.

Wynagrodzenie adekwatne do stażu pracy. Wynagrodzenie netto : od € 15 netto na godzinę Możliwe nadgodziny Zakwaterowanie w kwocie od €80.

00 tygodniowo Uprzejmie prosimy o wypełnienie CV na naszej stronie internetowej : www.jobspectrum.nl / pl / anketa.phtml SPRAWDZ AKTUALNE OFERTY NA NASZEJ STRONIE! JOB SPECTRUM Weegschaalstraat3 5632 CW Eindhoven e-

mail : Tel. : +31(0) 621 646 800 (mowimy po polsku)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku