Praca w Irlandii, Operator koparki
Ward Personnel
Warsaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Dostepne tanie linie lotnicze praktycznie z kazdego zakatka Polski : Bydgoszcz, Gdansk, Katowice, Krakow, Lodz, Poznan, Szczecin, Rzeszow, Warszawa, Wroclaw.

Opis stanowiska : Poszukujemy operatorow koparki 14-30 tonWymagania : Co najmniej 5 lat pracy Znajomosc jezyka angielskiego mile widziana, ale nie jest wymaganaOferujemy : Umowa o pracę na irlandzkich warunkach €20.

00 na godzine Platne nadgodziny €30.00 po 39 godzinie 47 godzin tygodniowo Cotygodniowa wyplata w piątek na wskazane konto Organizacje na miejscu - transport z lotniska, mieszkanie, transport do pracy, kursy bhp itp.

Płatne wszystkie świadczenia plus dodatkowe CWPS (III Filar)