Specjalista ds. Handlu w firmie budowlanej - Kościerzyna
Ambit Pokrycia Dachowe
Kościerzyna, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

AMBIT Pokrycia Dachowe Firma AMBIT S.J. Istnieje na rynku od ponad 25 lat. Głównym profilem jej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych służących do wykonywania pokryć dachowych.

Jesteśmy jednym z największych dostawców pokryć dachowych na terenie Pomorza. Posiadamy łącznie dziewięć oddziałów rozmieszczonych na terenie województwa pomorskiego.

Specjalista ds. Handlu Miejsce pracy : Kościerzyna Opis stanowiska : Miejsce pracy to oddział naszej firmy mieszczący się w Kościerskiej Hucie.

Praca na oferowanym stanowisku polega na obsłudze klientów firmy w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych, w szczególności służących do wykonywania pokryć dachowych, ale też okien fasadowych.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to doradztwo produktowe, sporządzanie ofert, zwieranie i realizacja umów o wykonawstwo oraz bieżąca sprzedaż.

Wymagania : wykształcenie minimum średnie lub techniczne, biegła obsługa komputera, doświadczenie w branży budowlanej, prawo jazdy kat.

B, komunikatywność. Oferujemy : pierwszą umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, drugą umowę o pracę na czas określony 2 lata, stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz system motywacyjny, szkolenia produktowe, wyjazdy szkoleniowo-integracyjne, pracę w miłej atmosferze Prosimy o przesłanie CV na adres : koscierzyna at ambit.

gda.pl lub za pomocą OLX. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku