Monter - umowa o pracę!
FACHPRACA
Aleksandrów Łódzki, Poland
1 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : Monter

Zależy nam na :

umiejętności odczytywania rysunku technicznego oraz schematu elektrycznego . Mile widziane jest wykształcenie zawodowe lub techniczne (z zakresu elektryki lub pokrewne).

Świetnie, jeśli posiadasz zdolności manualne.

Pracując z nami, możesz liczyć na :

umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Proponujemy Ci solidne wynagrodzenie zasadnicze oraz 13-stą pensję.

Pracujemy od poniedziałku do piątku na dwie zmiany. Ponadto gwarantujemy Ci bezpłatny transport pracowniczy z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Pabianic, Zgierza i Ozorkowa.

Jeżeli będziesz chętny, to będziesz mógł również dołączyć do naszej prywatnej opieki medycznej . Na początku Twojej pracy zapewniamy Ci profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego.

Zakres Twoich zadań :

odczytywanie rysunku technicznego oraz montaż zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku