OPERATOR MASZYN STOLARSKICH - praca blisko granicy
Koncepcja
Poznan, PL
‎7 godz. temu
source : Europa.jobs

Obecnie na zlecenie naszego kontrahenta niemieckiego, dużej firmy produkcyjnej z kapitałem szwajcarskim poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku : OPERATOR MASZYN produkcja okien drewnianychZnajomość języka niemieckiego nie jest konieczna!Miejsce pracy : Niemcy, okolice Zwickau (w pobliżu polskiej granicy)OferujemyZatrudnienie u pracodawcy BEZPOŚREDNIEGO firma niemiecka z kapitałem szwajcarskim.

Niemiecką umowę o pracęPraca na pełny etat plus nadgodzinyAtrakcyjne wynagrodzenieZakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe w wynajmowanych mieszkaniach) DARMOWE przez pierwsze 3 miesiąceOpłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,Płatny urlopWszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie NiemiecMożliwość nadgodzinGratyfikacja bożonarodzeniowa + dodatek urlopowyWsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnychWszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce.

Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.Pomoc osoby polskojęzycznej w kwestiach organizacyjnych i urzędowych na miejscu w NiemczechWymaganiaWykształcenie zawodowe pokrewne np.

operator maszynUdokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lataPraktyczne doświadczenie w produkcji okien i drzwiUmiejętność obsługi maszyn, ewentualnie silikonowania, uszczelkowania lub okuwaniaUmiejętność czytania i pracy wg.

rysunków technicznychGotowość do pracy 3 zmianowejZnajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!Prawo jazdy, własny samochód mile widzianyObowiązkiPraca w dużej firmie produkcyjnej w dziale produkcji okien drewnianychObsługa maszyn produkcyjnychPrace manualne np.

zakładanie uszczelekObsługa elektronarzędziInne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku