Kasjer/ka - Osoby Niepełnosprawne
Stowarzyszenie EKON
Łódź, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON.PL, która od lat jest wiodącym podmiotem pomagającym Osobom Niepełnosprawnym w powrocie na rynek pracy oraz rozwoju kariery zawodowej poszukuje Kandydatów / -ek na stanowisko : KASJER / KA Miejsce pracy : ŁÓDŹ OCZEKIWANIA : - orzeczenie o niepełnosprawności (znaczny lub umiarkowany stopień) warunek konieczny, - motywacja do pracy, - mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku.

OBOWIĄZKI : - obsługa Klienta na sali sprzedaży, - obsługa kasy fiskalnej. OFERUJEMY : - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie (2900-3100 zł brutto) - 7 godzinny czas pracy (w tym 0,5h przerwy) / 5 dni w tygodniu, - przeszkolenie z obsługi kasy fiskalnej, - opiekę Koordynatora, który pomaga załatwić formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z pracodawcą, - możliwość refundacji kosztów leków, sprzętu rehabilitacyjnego, ubezpieczeń (OC, na życie i inne) ze środków ZFRON Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy : lub kontakt telefoniczny pod numerem : 698-680-476 Prosimy w tytule maila wpisać nazwę stanowiska i miasto, w którym chcieliby Państwo pracować.

Prosimy również pamiętać, aby CV zawierało klauzulę o ochronie danych osobowych, której wzór znajdą Państwo poniżej. Zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku