Magazynier
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Wrocław
‎8 godz. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Nowa Wieś Wrocławska

Oferta :

  • Umowa o pracę - stabilne zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie
  • Wynagrodzenie stałe + miesięczny system premiowy
  • Stale rozwijany pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, bony świąteczne, miejsce parkingowe, dofinansowanie przejazdów i karty MultiSport, możliwość włączenia się do ubezpieczenia grupowego)
  • Praca w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych
  • Wymagania :

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Znajomość systemu SAP - będzie mile widziana
  • Zadania :

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw
  • Transport palet na miejsca regałowe
  • Przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami
  • Optymalizacja pracy magazynu
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi (obszar produkcji) i zewnętrznymi (kierowcy, dostawcy)
  • Zgłoś tę pracę