Serwisant obrabiarek
Lepsza Praca
Poznań, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie głównie dla sektora przemysłowego.

Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko : Serwisant obrabiarek Poznań Obowiązki Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn (obrabiarek) Praca w siedzibie firmy i wyjazdy serwisowe na teren Polski Wymagania Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (serwisant szlifierek, tokarek lub frezarek) Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym Prawo jazdy kategorii B Oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie Premie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku