Młodszy specjalista ds. kontroli płatności, obsługa klienta biznesowego z językiem włoskim (Warszawa)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Warszawa

Obowiązki na stanowisku :

  • Stała współpraca z klientami biznesowymi (w języku włoskim)
  • Stała współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Wykonywanie obowiązków dotyczących weryfikacji należności(praca w systemie SAP)
  • Wykonywanie innych obowiązków należących do stanowiska
  • Kontakt z działem windykacyjnym
  • Kontakt z klientem, odnośnie płatności
  • Ustalanie limitów kredytowych oraz rozstrzygania sporów.
  • Odpowiedzialność za wszystkie działania księgowe, wchodzące w skład stanowiska
  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami biznesowymi
  • Odpowiadanie na zapytania kierowane przez klientów
  • Wymagania :

  • Języka angielskiego na poziomie b2 / c1 oraz języka włoskiego na poziomie minimum c1
  • wymagana znajomość obu języków obcych, na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • umiejętność do budowania i utrzymywania kontaktów z klientami biznesowymi
  • dyspozycyjności do pracy na pełen etat
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • doskonałej organizacja pracy własnej
  • gotowość do nauki i stałego pogłębiania swojej wiedzy
  • Klient nie wymaga doświadczenia zawodowego jednak posiadanie go (w zakresie obsługi klienta czy księgowości) będzie stanowiło dodatkowy atut kandydata.

    Nasz klient zapewnia :

  • stałe i stabilne zatrudnienie w firmie o globalnym znaczeniu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia współpracy)
  • praca od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy
  • szkolenia wdrożeniowe na stanowisko, dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika
  • konkurencyjne wynagrodzenie, wypłacane z zachowaniem terminów
  • pracę hybrydową 2-3 razy w miesiącu, praca z siedziby firmy (biuro w Warszawie)
  • naukę pracy z programami księgowymi (SAP / Salesforce
  • rozbudowany pakiet benefitów dodatkowych
  • Aplikuj