MONTER, ŚLUSARZ, MACHANIK
TLS
Bełchatów, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

T.L.S. - Transport & Logistik & Stahlbau z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej, montażowej.

Prace zarówno montażowe, jak również demontażowe i relokacyjne przeprowadzamy kompleksowo, zgodnie z dokumentacją techniczną i wszelkimi wymogami kontrahenta, jak również wynikającymi z przepisów BHP.

Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowiska : MONTER, ELEKTRYK, SPAWACZ, ŚLUSARZ, MECHANIK, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGOOd kandydatów wymagamy : - doświadczenia na ww.

stanowiskach, - odbyte kursy lub szkolenia, - gotowość do stałej pracy różne lokalizacje w zależności od danego projektu, - sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac.

Dodatkowym atutem będzie : - komunikatywny niemiecki lub angielski, - doświadczenie w pracy za granicą, - prawo jazdy kat.

B i własny samochód. Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie w pracy godzinowej, - czas pracy 8-10 godz., - ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek, - możliwość regularnych zjazdów do Polski, - zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce, - dojazd i powrót z kontraktu na koszt firmy, - gwarantujemy ubrania ochronne, narzędzia oraz badania lekarskie, - noclegi zagwarantowane przez Pracodawcę, - możliwość rozwijania swoich umiejętności i poszerzenia wiedzy.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku