SPRZEDAWCA
Centralna Baza Ofert Pracy
Chojna
15 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 19 / 0096

Obowiązki :

Wystawianie paragonów / faktur, informowanie klientów o produktach będących w asortymencie sklepu; dbanie oczystośc i estetykę punktu usługowego

Wymagania : Wymagania konieczne :

Wymagania konieczne :

Umiejętności i uprawnienia :

  • obsługa komputera
  • Wykształcenie :

  • średnie zawodowe
  • Wymagania dodatkowe : Języki :

    Języki :

  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Zawód :

  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata : 0, miesiące : 1)
  • Miejsce pracy : Kościuszki 15, 74-500 Chojna, powiat : gryfiński, woj : zachodniopomorskie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty : cv

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Sposób kontaktu / przekazania dokumentów : Preferowane formy kontaktu : telefon

    Wynagrodzenie brutto : od 2 250 PLN

    Osoba do kontaktu : Edyta Roszkowska-Kożuszek

    Telefon : 697971397

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych