Technolog
Ferro Performance Materials Poland Sp. z o.o.
Opoczno, Łódzkie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Ferro Performance Materials Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Opocznie (woj. łódzkie) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku : Technolog Region : Opoczno Opis stanowiska : Prowadzenie testów pod kątem zgodności z wymaganiami jakościowymi i względów bezpieczeństwa w zakresie sprowadzanych surowców i produktów, a także oferowanego asortymentu, Doradztwo technologiczne klientom Spółki, Zapewnienie efektywności i dokładności podczas przeprowadzania testów laboratoryjnych i produkcyjnych, Prowadzenie ewidencji wykonywanych testów oraz raportowanie zrealizowanych zadań, Zapewnienie dbałości o stan techniczny nad powierzonym mieniem Spółki, Realizowanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego Głównego Technologa / Kierownika Laboratorium.

Wymagania : Wykształcenie średnie ceramiczne lub chemiczne, Doświadczenie w pracy technologicznej w branży ceramicznej, Prawo jazdy kat.

B, Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem, Obsługa komputera, Umiejętność organizowania pracy własnej, Dokładność, skrupulatność i terminowość.

Oferujemy : Niezbędne narzędzia pracy, Rozwój kompetencji w obszarze produkcji, Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, Pakiet socjalny.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Prosimy o dopisanie klauzuli : Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ferro Performance Materials Poland sp.

z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Ferro Performance Materials Poland sp.

z o.o. z siedzibą w Opocznie (26-300) przy ul. Przemysłowej 5d. Dostarczone dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie podczas trwania i dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia, a także prawo do żądania zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku