Praca dla fizjoterapeuty
ACTIV - MED
Tarnobrzeg, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

Praca dla fizjoterapeuty stała lub dodatkowa. Firma ACTIV MED zatrudni fizjoterapeutę do realizacji zabiegów fizjoterapii domowej w ramach umowy z NFZ.

Wymagania : Wykształcenie wyższe kierunkowe, tytuł magistra lub licencjata fizjoterapii mile widziane doświadczenie na ww stanowisku Cierpliwe i życzliwe podejście do pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista, Sumienność i odpowiedzialność, Samodzielność i umiejętność organizacji pracy, chęć podejmowania wyzwań Prawo jazdy kat B Oferujemy : pracę w młodym i ambitnym zespole, w przyjaznej atmosferze elastyczny czas pracy, Kontakt : Tel : 574 182 557 Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku