Praca dla fizjoterapeuty
ACTIV - MED
Tarnobrzeg, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Praca dla fizjoterapeuty stała lub dodatkowa. Firma ACTIV MED zatrudni fizjoterapeutę do realizacji zabiegów fizjoterapii domowej w ramach umowy z NFZ.

Wymagania : Wykształcenie wyższe kierunkowe, tytuł magistra lub licencjata fizjoterapii mile widziane doświadczenie na ww stanowisku Cierpliwe i życzliwe podejście do pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista, Sumienność i odpowiedzialność, Samodzielność i umiejętność organizacji pracy, chęć podejmowania wyzwań Prawo jazdy kat B Oferujemy : pracę w młodym i ambitnym zespole, w przyjaznej atmosferze elastyczny czas pracy, Kontakt : Tel : 574 182 557 Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku