Asystent ds. rekrutacji z językiem rosyjskim
Gawo Recruitment
Gdynia, Pomorskie
11 d. temu
source : Lento.pl

Asystent ds. Rekrutacji ze znajomością języka rosyjskiego Firma Gawo zatrudni stażystę do pracy w dziale rekrutacji. Wymagania : -

biegła znajomość j. rosyjskiego w mowie i w piśmie - komunikatywność - praktyczne umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziami internetowymi, w tym portale społecznościowe, blogi, serwisy informacyjne Preferowana osoba studiująca zaocznie lub kończąca studia.

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji w branżach : opieka medyczna, gastronomia i budownictwo. Warunki : płatny staż, warunki do ustalenia w zależności od kwalifikacji kandydata Praca w biurze w Gdyni w godz.

9.00 -17.00 lub w wymiarze 3 / 4 etatu w godz. 9.00 -15.00. Możliwość stałego zatrudnienia po stażu. W przypadku zainteresowania odbyciem płatnego stażu -

prosimy o przesłanie CV z opisem "płatny staż dział rekrutacji".

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku