Kierowca kat CE praca w Niemczech
Pośrednictwo pracy Magnat
Piła, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję na zlecenie na zlecenie niemieckiej firmy transportowej z miasta Bielefeld : Kierowców ciężarówki C+E. Zalecane jest doświadczenie przy kontenerach BDF albo na przyczepie z firaną.

Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : miasto Bielefeld, zachodnie Niemcy Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Umowa o pracę stałą z niemiecką firmą transportową z siedzibą z Bielefeldu Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą z przednią osią skrętną (tzw.

kontenery BDF, Wechselbrücke) albo przyczepą z firaną Czas pracy : od poniedziałku do piątku na dwie zmiany : dzienna i nocna Możliwe systemy pracy : pełny etat, czyli bez wolnego tygodnia lub system 3-1 Wymagania : Prawo jazdy kat.

C+E (95) Doświadczenie zawodowe na przyczepie z przednią osią skrętną (tzw. : kontenery BDF, Wechselbrücke) albo firana jest zalecane, ale niekonieczne (nastąpi szkolenie) Wystarczy słaba znajomość języka niemieckiego, przede wszystkim jeśli chodzi o słownictwo fachowe w zawodzie kierowcy Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy Oferujemy : Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne + 24 dni płatnego urlopu Zarobki miesięczne netto : 2500 euro Zarobki miesięczne netto : 1900 euro (przy pracy w systemie 3-1) Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią prawa jazdy oraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata i stopnia znajomości j.

niemieckiego. Pośrednictwo pracy Magnat (certyfikat 18457) Pozdrawiam pracy Magnat (certyfikat 18574)soby zainteresowane proszę o składanie CV na adres e -mailowy wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Magnat" Hanna Doberska moich danych osobowych ,zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach ,w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem danych osobowych jest " Magnat" Hanna Doberska z siedziba w Pile (64-920) przy ul.Rynkowa 21 T W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody ,Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji procesu z udziałem Pana / Pani osoby.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia .Podane danych jest dobrowolne ,ale niezbędne do realizacji ww.

celu.* Odpowiedz na ofertę pracy Twój e-mail : * Treść zapytania : * Szanowni Państwo W nawiązaniu do oferty zamieszczonej w serwisie Lento.

pl, zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji. W załączniku przesyłam swoje dokumenty aplikacyjne. Z poważaniem Dodaj załącznik Max.

 • 5MB, Dozwolone : jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt. Wyświetleń oferty : 38 Piła Hanna Online Na Lento.pl od 02 mar 2017 Obserwuj Wypromuj ogłoszenie Zgłoś naruszenie Drukuj ulotkę Edytuj / usuń ogłoszenie Udostępnij Tweetnij Zachowaj bezpieczeństwo Nie płać i nie wysyłaj płatnych sms-ów w zamian za pracę;
 • Nie udostępniaj skanu dowodu osobistego i danych osobowych; Zgłoś nam wszelkie próby oszustwa i podejrzane oferty pracy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku