Kierowca kat CE praca w Niemczech
Pośrednictwo pracy Magnat
Piła, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję na zlecenie na zlecenie niemieckiej firmy transportowej z miasta Bielefeld : Kierowców ciężarówki C+E. Zalecane jest doświadczenie przy kontenerach BDF albo na przyczepie z firaną.

Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : miasto Bielefeld, zachodnie Niemcy Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Umowa o pracę stałą z niemiecką firmą transportową z siedzibą z Bielefeldu Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą z przednią osią skrętną (tzw.

kontenery BDF, Wechselbrücke) albo przyczepą z firaną Czas pracy : od poniedziałku do piątku na dwie zmiany : dzienna i nocna Możliwe systemy pracy : pełny etat, czyli bez wolnego tygodnia lub system 3-1 Wymagania : Prawo jazdy kat.

C+E (95) Doświadczenie zawodowe na przyczepie z przednią osią skrętną (tzw. : kontenery BDF, Wechselbrücke) albo firana jest zalecane, ale niekonieczne (nastąpi szkolenie) Wystarczy słaba znajomość języka niemieckiego, przede wszystkim jeśli chodzi o słownictwo fachowe w zawodzie kierowcy Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy Oferujemy : Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne + 24 dni płatnego urlopu Zarobki miesięczne netto : 2500 euro Zarobki miesięczne netto : 1900 euro (przy pracy w systemie 3-1) Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią prawa jazdy oraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata i stopnia znajomości j.

niemieckiego. Pośrednictwo pracy Magnat (certyfikat 18457) Pozdrawiam pracy Magnat (certyfikat 18574)soby zainteresowane proszę o składanie CV na adres e -mailowy wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Magnat" Hanna Doberska moich danych osobowych ,zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach ,w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem danych osobowych jest " Magnat" Hanna Doberska z siedziba w Pile (64-920) przy ul.Rynkowa 21 T W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody ,Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji procesu z udziałem Pana / Pani osoby.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia .Podane danych jest dobrowolne ,ale niezbędne do realizacji ww.

celu.* Odpowiedz na ofertę pracy Twój e-mail : * Treść zapytania : * Szanowni Państwo W nawiązaniu do oferty zamieszczonej w serwisie Lento.

pl, zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji. W załączniku przesyłam swoje dokumenty aplikacyjne. Z poważaniem Dodaj załącznik Max.

  • 5MB, Dozwolone : jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt. Wyświetleń oferty : 38 Piła Hanna Online Na Lento.pl od 02 mar 2017 Obserwuj Wypromuj ogłoszenie Zgłoś naruszenie Drukuj ulotkę Edytuj / usuń ogłoszenie Udostępnij Tweetnij Zachowaj bezpieczeństwo Nie płać i nie wysyłaj płatnych sms-ów w zamian za pracę;
  • Nie udostępniaj skanu dowodu osobistego i danych osobowych; Zgłoś nam wszelkie próby oszustwa i podejrzane oferty pracy.