Murarz Niemcy
Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
Niemcy, PL
‎16 godz. temu
source : FACHPRACA

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : różne lokalizacje w Nieczech min.

Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, StuttgartPraca aktualna jest od natychmiast lub w późniejszym terminie.

Umowa o pracę na stałe z niemiecką lub austriacką firmą budowlaną.Praca na pełny etat 180 do 220 godz. miesięcznie.Praca jest stacjonarna, przy murowaniu domów 1- do 6-rodzinnych od podstaw.

Czas pracy : od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.Główne zadania : Budowa domów od podstaw.Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych z pustaków, cegieł, bloczków itp.

Prace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie. Wymagania : Zawód murarz udokumentowany świadectwem.Doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy zalecane.

Konieczne min. 4-letnie doświadczenie w murowaniu obiektów mieszkalnych, optymalnie od podstaw.podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Własny transport z mieszkania do pracy zalecany.Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót. Oferujemy : Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.

Stawka godzinowa brutto od : 14 do 16 euro (w zależności od kwalifikacji).Wynagrodzenie miesięczne netto od 1700 do 2200 euro (możliwe więcej).

Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy po niemiecku : office eastgaterecruitment.

com https : / / eastgaterecruitment.com / proszę w temacie wpisać Murarz Niemcyproszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej : RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacjiProsimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku