Poszukujemy szlifierza wałów korbowych/szlifierza wałków
SOD-Janiszewski
Warszawa, Mazowieckie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Szlifierz U W A G A ! ! ! Aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Branża : METALOWA Wymiar pracy : ETAT Forma zatrudnienia : UMOWA O PRACĘ Lokalizacja : WARSZAWA Praca zdalna : NIE Miejsce pracy dostosowane dla osób poruszających się na wózku : NIE Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski w ramach projektu TASMAN by SOD skierowanego do osób z niepełnosprawnościami, poszukuje pracownika na stanowisko : Szlifierz WYMAGANIA - Doświadczenie techniczne - Umiejętność szlifowania wałów korbowych - Umiejętność diagnozy wałów korbowych, - Dbanie o stanowisko pracy CO OFERUJEMY - Stabilną pracę, - rozwój osobisty i ciągłą naukę - Dobrą atmosferę pracy - Samodzielność w działaniu, - Wyżywienie w postaci posiłku (Obiad) - Pakiet medyczny Enel-Med MILE WIDZIANE - Umiejętność pracy w zespole - Zaangażowanie i dokładność Wyślij swoje zgłoszenie bezpośrednio na adres Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń : 661 661 275 PAMIĘTAJ O DODANIU KLAUZULI W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD Paweł Janiszewski, ul.

Rudnickiego 8a / 3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), TAK / NIE oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD Paweł Janiszewski, ul.

Rudnickiego 8a / 3, 01-858 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). TAK / NIE

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku