Mechanik taboru kolejowego
Gi Group Poland S.A.
Wrocław
2 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przewoźnika, prowadzimy rekrutację na stanowisko :

Miejsce pracy : woj. śląskie, woj. dolnośląskie, Niemcy

Zadania :

  • wykonywanie planowych przeglądów lokomotyw i wagonów
  • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych
  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego
  • ścisła współpraca z pracownikami innych działów firmy
  • Czego oczekujemy :

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych (Polska, Niemcy)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenia jako : mechanik, elektryk, elektromechanik lub pneumatyk
  • prawa jazdy kat. B
  • samodzielności, zaangażowania i sumienności
  • mile widziane świadectwo kwalifikacji rewidenta taboru kolejowego lub / i uprawnienia SEP, uprawnienia spawalnicze
  • Nasz Klient oferuje :

  • umowę o pracę na pełny etat
  • premie, nagrody
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę