specjalista ds. obsługi klienta w zespole zarządzania zamówieniami
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu

job description

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub jesteś ekspertem w obszarze obsługi klienta, który poszukuje zmian? Jeżeli satysfakcję sprawia Ci ciągłe poszukiwanie nowych, efektywniejszych rozwiązań i poszukujesz miejsca, które przyciągnie Cię na dłużej...

Nie zastanawiaj się. Postaw na rozwój zawodowy i APLIKUJ !

oferujemy

  • umowę o pracę, bez okresu próbnego
  • premię roczną / 13-nastą wypłatę
  • elastyczny start pracy w systemie pracy podstawowej
  • pakiet ubezpieczenia medycznego oraz ubezpieczenia na życie
  • benefity takie jak karta sportowa
  • ciągły rozwój dzięki szkoleniom lub dodatkowym projektom dla tych, którzy chcą się zaangażować
  • zadania

  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów klientów z regionu EMEA
  • terminowe reagowanie na zapotrzebowanie klientów i zgłaszane problemy
  • praca w systemie ticketowym poprzez komunikację pisemną
  • praca w systemie SAP
  • tygodniowe i miesięczne raportowanie swojej pracy
  • ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań
  • kontakt z innymi działami firmy
  • oczekujemy

  • ukończonych studiów licencjackich lub magisterskich (mile widziani absolwenci administracji, logistyki lub biznesu międzynarodowego)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną, codzienną komunikację
  • orientacji na klienta - umiejętności rozwiązywania trudnych sytuacji z pozytywnym nastawieniem
  • umiejętności korzystania z wielu źródeł informacji i łatwości w wyciąganiu wniosków zmierzających do rozwiązania problemu
  • samodzielności i efektywności w działaniu
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Aplikuj