Ochrona zakładu - aktywizacja osób z ON - Kosów Lacki
Labors
Węgrów, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla lidera z branży ochrony i bezpieczeństwa, poszukujemy osób do ochrony ZAKŁADU PRZEMYSŁOWEGO Lokalizacja : KOSÓW LACKI Prowadzimy aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami, dlatego jeśli posiadasz ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI i chcesz rozpocząć swoją przygodę w ochronie .

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! JEŚLI : - jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną, - posiadasz zaświadczenie o niekaralności, - posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, - cechuje Cię wysoka kultura osobista, - obsługujesz komputer w stopniu min.

podstawowym APLIKUJ... TA OFERTA JEST STWORZONA DLA CIEBIE! OFERUJEMY : - ochronę w systemie 24 / 48 - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie - wsparcie ze strony koordynatorów i współpracowników ZADANIA JAKIE BĘDĄ NA CIEBIE CZEKAĆ : - sprawdzanie uprawnień do przebywania na terenie obiektu - monitoring i kontrola przewozu towarów - obsługa kamer monitoringu oraz systemu kontroli dostępu - wykonywanie posterunków obchodowych Zainteresowała Cię nasza oferta pracy?

Nie zwlekaj, APLIKUJ! Prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu bądź kontakt pod numerem telefonu 603-150-711 Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka LABORS Sp.

z o. o. z siedzibą w : 00-140 Warszawa, Al. Solidarności nr 117. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iodmałpalabors.

pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

LABORS Sp. z o. o. wpis do rejestru agencji zatrudnienia 19794

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku