Team Lead QA
BPSC
Katowice, Śląskie, Polska
3 d. temu

Team Lead QA w firmie BPSC softgarden

View job here

Jesteśmy producentem autorskiego systemu ERP - Impuls EVO. Rozwiązania, które jest ukoronowaniem przeszło 30 letniej współpracy z naszymi Klientami liderami rynku produkcyjnego w Polsce.

Nasza kultura organizacyjna, szacunek do work-life balance, oraz konkurencyjne w sektorze IT podejście do narzędzi pracy powodują, że pracownicy zostają z nami na wiele lat.

Jeśli nasza filozofia pracy odpowiada Twojemu podejściu do życia zawodowego nie wahaj się odpowiedzieć na ogłoszenie!

  • Pełny etat
  • Katowice, Polska
  • Praca hybrydowa
  • Z doświadczeniem zawodowym
  • Cel stanowiska

    Jako Team Lead zespołu QA będziesz odgrywał główną rolę w opracowywaniu i wdrażaniu strategii testów oprogramowania klasy ERP i doskonaleniu jakości pracy testerów.

    Zadania

  • Opracowanie i wdrożenie spójnej strategii, standardów i narzędzi w obszarze testów manualnych, a w kolejnym okresie również automatycznych.
  • Nadzorowanie i bieżące wsparcie (mentoring) testerów w celu poprawy jakości testów oprogramowania
  • Dbałość o rozwój członków zespołu QA w zakresie wiedzy i standardów testowania aplikacji
  • Współpraca z Product Ownerami poszczególnych modułów oraz zespołem architektów systemu ERP
  • Dbałość o wysoką jakość testów w procesie wydawania nowych wersji
  • Przeprowadzanie własnych testów aplikacji, tworzenie scenariuszy testowych, wykonywanie testów, analiza
  • Raportowanie metryk
  • Wymagania

  • Leadership skills- potwierdzone doświadczeniem w skutecznym zarządzaniu zespołem
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze testów manualnych
  • Znajomość narzędzi wspierających organizację pracy i raportowanie np. JIRA
  • Znajomość REST
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane :

  • Wiedza z zakresu testów automatycznych i narzędzi do automatyzacji (np. TestComplete)
  • Oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w przyjaznej kulturze organizacyjnej w międzynarodowym środowisku pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość uczenia się przez doświadczenie oraz szkolenia rozwojowe
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, itp.)
  • Aplikuj online

    Stopka Polityka prywatności

    Powered by softgarden