Magazynier - kompletacja zamówień
PowerJobs Sp. z o.o.
Chorzów, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Agencja Pracy Tymczasowej PowerJobs (nr licencji 11749) poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów do pracy w magazynie.

Lokalizacja : Chorzów (Batory)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • zbieranie zamówień przy użyciu skanera
  • konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów
  • OCZEKIWANIA :

  • motywacja do pracy
  • predyspozycje do pracy fizycznej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność i systematyczność
  • mile widziany status ucznia / studenta
  • OFERUJEMY :

  • elastyczny grafik
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szybkie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta
  • pracę od pon. do pt. w godzinach 6-14, 14-22, możliwość pracy również w soboty (100% płatne)
  • stawka za godzinę brutto : 14,70 zł (soboty : ok. 30 zł)
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych