Operator maszyn (umowa o pracę, dobre zarobki)
Work Service S.A.
Elbląg, Warmińsko-mazurskie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą.

Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia : 2010.

Obecnie dla naszego klienta z branży meblarskiej poszukujemy kandydata na stanowisko : Operatora maszyn Miejsce pracy : Elbląg Zadania :

 • obsługa maszyn do obróbki płyt wiórowych i MDF, produkcja mebli
 • obsługa wiertarkach przelotowych i formatyzerko- okleiniarkek
 • przygotowywanie materiałów do obroki
 • wykonywanie poszczególnych elementów na podstawie rysunku technicznego Wymagania :
 • doświadczenie na stanowisku pracy przy wiertarkach przelotowych (WECKEE BST 507, BHX 55 lub BIESSE TECHNO FDT, Skiper) oraz formatyzerko- okleiniarkach (HOMAG, IMA, SCM)
 • znajomości rysunku technicznego
 • wykształcenia min. zawodowego
 • sumienności
 • gotowości do pracy w systemie zmianowym Oferujemy :
 • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na umowę o pracę
 • Atrakcyjne zarobki (20 zł / h)
 • Benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Allianz) Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv za pomocą przycisku Aplikuj.
 • Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.

  Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu : Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : art.

  22¹ 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.

  Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa : prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Prosimy o dołączenie klauzul : Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.

  A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.

  A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku