Inżynier ds. obliczeń wytrzymałościowych / Calculations Engineer – Structural Mechanics
Trenkwalder
Zgorzelec
6 d. temu
source : infoPraca

Obowiązki :

  • zapewnienie integralności mechanicznej wszystkich elementów turbiny,
  • weryfikacja analityczna i numeryczna parametrów pracy, zgodnie zarówno z odpowiednimi wytycznymi wewnętrznymi, jak i z międzynarodowymi normami / przepisami (dyrektywa ciśnieniowa, FKM, ASME),
  • projektowanie rozwiązań zapewniających współdziałanie poszczególnych elementów turbiny w ramach ich charakterystyk i limitów,
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji wspierającej produkcję i raportów obliczeniowych,
  • techniczne wsparcie w uruchomieniach.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej ze specjalizacją w zakresie mechaniki maszyn, energetyki lub podobnych,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z mechaniką konstrukcji / analizą elementów skończonych,
  • kompleksowa znajomość dziedziny turbin parowych, ich budowy, elementów i działania,
  • doświadczenie w analizie problemów technicznych i wdrażania ich rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2,
  • umiejętność pracy zespołowej, umiejętności komunikacyjne, kreatywność.
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i chęć poszerzania swoich kompetencji w tym zakresie.
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę,
  • dodatkową premię roczną,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • życzliwą i koleżeńską atmosferę pracy
  • współpracę z międzynarodowymi strukturami firmy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie będącej liderem w branży.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.