Specjalista ds. KadrHR Specialist
Kronospan
Strzelce Opolskie
6 d. temu

Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Kadr / HR Specialist

Główne obowiązki

  • Realizacja zadań w obszarze rozliczenia czasu pracy pracowników;
  • Praca w systemie kadrowo-płacowym (Płatnik, Teta);
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych dla GUS;
  • Obsługa administracyjna pracowników;
  • Prowadzenie administracji personalnej w zakresie obiegu dokumentów kadrowych.
  • Oczekujemy

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenia wyższego (odpowiadającego kwalifikacjom kadrowym);
  • Znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych oraz MS Office;
  • Praktycznej znajomości prawa pracy;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z określonymi predyspozycjami.
  • Aplikuj