Asystent projektanta
INPREL Piotr Bujanowicz
Radom, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma zatrudni do pomocy przy realizacji projektów sieci elektorenergetycznych Pracownik będzie odpowiedzialny za część projektu związaną z dysponowaniem terenem na cele budowlane : Obowiązki : - wyjazdy w tereny okolic Radomia - rozmowy z właścicielami - uzgodnienia lokalizacyjne - umawianie spotkań i negocjacje Wymagania : - własny samochód - bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office - Podstawowa znajomość programu AUTCAD - mile widziana wiedza w zakresie elektroenergetyki możliwość dokształcenia się w trakcie pracy Forma pracy oraz wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie wypracowanego porozumienia.

Oferujemy umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Poszukujemy osoby mobilnej, rezolutnej, umiejącej radzić sobie z problemami, szybko uczącej się, komunikatywnej i samodzielnej.

Istnieje możliwość nawiązania szerszej współpracy w przypadku sprawdzenia się oraz chęci do współpracy w biurze projektowym.

Tok oraz godziny pracy, pracownik ustala sobie indywidualnie, lecz powinien być świadomy konieczności pracy w różnych godzinach. Kontakt : 725-121-123

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku