Asystent projektanta
INPREL Piotr Bujanowicz
Radom, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma zatrudni do pomocy przy realizacji projektów sieci elektorenergetycznych Pracownik będzie odpowiedzialny za część projektu związaną z dysponowaniem terenem na cele budowlane : Obowiązki : - wyjazdy w tereny okolic Radomia - rozmowy z właścicielami - uzgodnienia lokalizacyjne - umawianie spotkań i negocjacje Wymagania : - własny samochód - bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office - Podstawowa znajomość programu AUTCAD - mile widziana wiedza w zakresie elektroenergetyki możliwość dokształcenia się w trakcie pracy Forma pracy oraz wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie wypracowanego porozumienia.

Oferujemy umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Poszukujemy osoby mobilnej, rezolutnej, umiejącej radzić sobie z problemami, szybko uczącej się, komunikatywnej i samodzielnej.

Istnieje możliwość nawiązania szerszej współpracy w przypadku sprawdzenia się oraz chęci do współpracy w biurze projektowym.

Tok oraz godziny pracy, pracownik ustala sobie indywidualnie, lecz powinien być świadomy konieczności pracy w różnych godzinach. Kontakt : 725-121-123

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku