Doradca Biznesowy ds. OZE - rekrutacja online
HRK S.A.
Warszawa
4 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Doradca Biznesowy ds. OZEMiejsce pracy : Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI :

  • bezpośrednia obsługa klientów biznesowych (B2B),
  • profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii,
  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne,
  • negocjowanie warunków umowy,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem.
  • WYMAGAMY :

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,
  • doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów B2B,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz zdolności negocjacyjnych,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • zaangażowania, samodzielności w działaniu i determinacji do osiągania zamierzonych celów,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, a w szczególności pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • posiadania własnej bazy klientów B2B będzie dodatkowym atutem.
  • OFERUJEMY :

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),
  • wsparcie doświadczonego managera i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę